Категорія продукту
Зв'язатися з нами

Сіань VictarBio-Tech Corp

Тел: +86-29-68643155/57/61

Факс: +86-29-62893262

E-mail: helenavictar@foxmail.com

Адреса: Room2707 Tongda міжнародного будівлі, TangyanRoad41 #, висока TechZone, Сіань, 710065, Шеньсі, Китай

Обліпихи екстракт

Обліпихи екстракт

Обліпихи є свого роду листяні дерева і чагарники, які мають товсті шипи. Це в основному посадив у наших півночі Китаю, північно-заході Китаю провінції Сичуань та Тибету. Фрукти обліпихи є свого роду трав'яний медицині, який містить найбільш природний вітамін видів у світі. Він має високу цінність на медицина і харчування. Фрукти обліпихи в основному використовується в лікуванні захворювань, таких як cough、indigestion、bruises і аменорея. Вона також допомогти поліпшити тіла імунітет, анти-старіння, проти раку, і так далі.

Product details

Сіань Victar біо-тек Corp є одним з провідних виробників екстракт обліпихи Китай і постачальників, з професійним заводу, ми маємо можливість запропонувати вам чистого природного, 100% натуральні, органічні, сертифіковані GMP, Кошерний сертифіковані а також ISO сертифікований обліпихи екстракт, обліпихи вигоди, обліпихи із низькою ціною і високої якості. Ласкаво просимо до купити дешево, гаряча продаж та постачання продукції заводу від нас.

Основна інформація:
Латинська Назва: обліпиха крушиновидна Лінн

Частина використав: фрукти
Специфікація: 10-30%
Зовнішній вигляд: жовтий коричневий порошок штрафу
CAS №: NA
Тестування методом: УФ за
Молекулярна формула: NA
Молекулярний вага: NA


Про обліпихи:
Обліпихи є свого роду листяні дерева і чагарники, які мають товсті шипи. Це в основному посадив у наших півночі Китаю, північно-заході Китаю провінції Сичуань та Тибету.
Фрукти обліпихи є свого роду трав'яний медицині, який містить найбільш природний вітамін видів у світі. Він має високу цінність на медицина і харчування.
Фрукти обліпихи в основному використовується в лікуванні захворювань, таких як cough、indigestion、bruises і аменорея. Вона також допомогти поліпшити тіла імунітет, анти-старіння, проти раку, і так далі.


Функції та застосування:
1. має велике функцію інгібування дії ракові клітини безпосередньо і блокування канцерогенні чинники.
2. він багатий на вітамін С і має великі функції на лікування кашлю та розлад шлунка.
3. це може підвищити імунітет організму і також хороший для лікування? цереброваскулярних хвороби і аменорея.
Застосування:
1. raw листя, і фрукти можуть бути використані як годівлі тварин.
2. екстракт була використана в капсули, таблетки та мазі.

Hot Tags: обліпихи екстракт, обліпихи вигоди, обліпиха, Китай, виробників, постачальників, фабрика, Куплю, дешево, низька ціна, органічні, чистий високоякісних, GMP сертифіковані, сертифікацію Kosher, ISO, сертифікований, 100% натуральні, фабрика постачання, гаряча продаж
Супутні товари

Розслідування

Contact Us
Сіань Victar біо тек Corp
Tel: +86-29-68643155/57/61
Address: Адреса: Номер 2707 Tongda міжнародного будівлі Tangyan дороги 41#, високотехнологічні зони, Сіань, Шеньсі 710065, Китай.
Комунікації