Категорія продукту
Зв'язатися з нами

Сіань VictarBio-Tech Corp

Тел: +86-29-68643155/57/61

Факс: +86-29-62893262

E-mail: helenavictar@foxmail.com

Адреса: Room2707 Tongda міжнародного будівлі, TangyanRoad41 #, висока TechZone, Сіань, 710065, Шеньсі, Китай

Зелені боби екстракт

Зелені боби екстракт

Зелені боби містить хлорогенова кислоту, яка має ефект у зниженні артеріального тиску, протипухлинної, захищаючи нирки і антиокислювальними. Він може також використовуватися в здорова їжа поліпшити смак. Він також можна прибрати тепла і захистити шкіру.

Product details

Сіань Victar біо-тек Corp є одним з провідних Китай зелені боби екстракт виробників та постачальників, з професійним завод, ми можемо запропонувати вам чисто природних, 100% натуральні, органічні, сертифіковані GMP, Кошерний сертифіковані та ISO сертифікованих зелені боби екстракт, пільг боби, квасоля огляд, bean ваги, дієта зелений з низькою ціною і високої якості. Ласкаво просимо до купити дешево, гаряча продаж та постачання продукції заводу від нас.


Основна інформація:

Латинська Назва: Coffea Arabica л.

Частина використовується: Насіння

Специфікація: 10-50% хлорогенова кислота

Зовнішній вигляд: Коричнево жовтого порошку штрафу

CAS №: 327-97-9

Тестування методом: По верх

Молекулярна формула: C16H18O9

Молекулярний вага: 354.31


Про зелені боби:
Зелені боби містить хлорогенова кислоту, яка має ефект у зниженні артеріального тиску, протипухлинної, захищаючи нирки і антиокислювальними.
Він може також використовуватися в здорова їжа поліпшити смак. Він також можна прибрати тепла і захистити шкіру.


Функції та застосування:
1. зелені боби екстракт багата хлорогенова кислоту, яка є свого роду сильні антиоксидантні властивості з потенційними протиракових здібності.
2 зелена кавові боби екстракт може знизити рівень цукру в крові, придушення апетиту, зниження артеріального тиску і знизити рівень вісцерального жиру.
3. зелені боби може боротися проти вільних радикалів в організмі людини, яка пошкодити наші клітини і сприяють серцево-судинних захворювань.
4. зелені боби екстракт можуть виступати в якості ефективним painkiller, особливо для мігрень ліки.
Застосування: продукт охорони здоров'я

Hot Tags: зелені боби екстракт боби переваги bean відгук, bean ваги, дієта зелений, Китай, виробників, постачальників, фабрика, Куплю, дешево, низька ціна, органічні, чистий високоякісних, GMP сертифіковані, сертифікацію Kosher, ISO, сертифікований, 100% натуральні, фабрика постачання, гаряча продаж
Супутні товари

Розслідування

Contact Us
Сіань Victar біо тек Corp
Tel: +86-29-68643155/57/61
Address: Адреса: Номер 2707 Tongda міжнародного будівлі Tangyan дороги 41#, високотехнологічні зони, Сіань, Шеньсі 710065, Китай.
Комунікації